Jitřenka Radosti 2016

4B15_6.den-31
 
 

Foto z Jitřenky 2016

Články z Jitřenky 2016

Kontakty

 Je možné spojit se přímo s vedoucími družin. Ale prosím mějte pochopení, že jsme na táboře a vedoucí se věnují především programu a dětem. Proto piště nejlépe SMS.

Volat můžete Bety - Elišce Škrobové (tel. 721 187 816). Pokud chcete svým dětem poslat vzkaz, můžete psát na eliska.skrobova(zvn)gmail.com. Váš email jim rádi vytiskneme a předáme.

Největší radost budou děti mít z opravdového dopisu :-)

 
13.8. - 20.8.2016

 Jitřenka je tábor pro děti ve věku 6 až 8,5 roků. Děti stráví týden v napínavém pohádkovém příběhu, jsou uváděny do táborového a duchovního života Radosti. Kapacita běhu je 80 dětí. Tým vedení je vícegenerační, vedoucími družin jsou lidé s dlouholetou zkušeností, zdravotnicí je letos opět dětská lékařka. Kuchyňský tým je rovněž léty osvědčený, což spolu s dobrým hygienickým zázemím představuje předpoklad pro spokojenost i těch nejmenších. Děti bydlí v podsadových stanech. Pokud to počasí dovolí, stráví celý den na vzduchu, v krásné přírodě Orlických hor. 

 

4B_1den16_22

 Foto z Jitřenky

NÁSTUP NA JITŘENKU 2016

Doprava

Odjezd společného autobusu je v sobotu v 11:00 z Brna (Ulice Rooseveltova od Janáčkova divadla). Prosíme přijďte s předstihem.

Vedoucí dopravy TAM:

 

Předpokládaný konec tábora v sobotu 20.8.2016 v 14:00

Předpokládaný odjezd autobusu z Klášterce v 14:30

Vedoucí dopravy ZPĚT: Dan Schnirch (739 704 636)

Pokud pojedete vlastní autem, počítejte s tím, že auto necháte zaparkované za pilou v Klášterci. Zavazadla dětí budou vyvezena do tábora hromadně našimi auty (případně lze zajistit přepravu hůře pohyblivým návštěvníkům). Počítejte tedy ve svém časovém rozvrhu s tím, že závěrečný úsek půjdete pěšky (cca 20 minut).

 

Pokud Vaše dítě pojede z Jitřenky s někým jiným, než s rodiči (příbuzní, známí...), vybavte je plnou mocí k převzetí dítěte.

 

Bezinfekčnost:

Nezapomeňte na potvrzení o bezinfekčnosti. Bez tohoto dokumentu, který podepisuje zákonný zástupce v den nástupu na tábor, nemůžeme dítě přijmout. Na tábor by děti neměly jet, ani pokud mají vši nebo byly bezprostředně před Jitřenkou v prostředí, kde se vši vyskytovaly. Zkontrolujte proto prosíme děti před odjezdem na Jitřenku, na případné riziko nás upozorněte předem a vybavte dítě šamponem proti vším. Pomůžete tak zabránit rozšíření vší mezi ostatní děti a vedoucí se budou moci věnovat programu a dětem a ne mytí hlav.

Ke stažení zde.

 

Další informace k nástupu na tábor zde.

Kontakt

Eliška "Bety" Škrobová 721 187 816; bety-eli@seznam.cz 

Vojta Kozlík 603 247 921; vojta@kozlik.cz

 

Příprava:

Zde najdete seznam věcí, které by děti měly mít na Jitřenku sebou, a  tento dopis - několik postřehů od našich vedoucích.

 

 

Družiny

Děti na Jitřence tvoří 8 družin (podle věku, smíšených). Tábor je organizován oddílovým způsobem – děti jsou stále pod dohledem vedoucích své družiny a převážná část programů probíhá po družinách. Proto družiny sestavujeme podle věku – aby byly v družinách děti stejně vyspělé. Do stanů děti ubytováváme rovněž podle družin, aby byl dohled nad dětmi vůbec možný. Je pro nás proto nesnadné vyhovět požadavkům na společné ubytování nebo zařazení do družiny, pokud děti nejsou stejně staré.

Podívejte se, jak umíme být na Jitřence radostní, a to i když prší.