Jitřenka Radosti

JITŘENKA RADOSTI 2019

10. - 17. srpna 2019

 

Kontakt pro rok 2019:

Hlavní vedoucí: Eliška "Bety" Škrobová 

t8vvQMQfW7a-g-~6jYmKD9k  

 

Jitřenka 2019 skončila, troufám si říct, že úspěšně. V našem příběhu jsme se plavili společně s Kaspianem, Edmundem, Lucinkou a Eustácem z Narnie až na konec světa. Mně připadla ta čest být na tento týden kapitánkou na naší lodi Jitřní poutník.

Farewell Jitřence 2019

 

4beh-2018-2.den-09             články

 

Foto                                              Články

 

 

 

 Jitřenka je tábor pro děti ve věku 6 až 8,5 roků. Osmdesát dětí je rozděleno v družinách podle věku a o každou družinu se stará několik vedoucích. Věkový průměr vedoucíh na jitřence je o poznání vyšší než na velkých bězích protože tým je bez nadsázky vícegenerační. Od tatínků, jejichž děti už dávno přerostly tábornický věk, po mlaďochy, kteří mají tolik energie, že je ani osmdesát dětí neunaví. Také s námi jedou šikovné tety kuchařky, zkušená zdravotnice babička Evička a účast přislíbil i  otec Hardy - p. Pavel Liška.  Společně strávíme týden v napínavém pohádkovém příběhu, který nás bude uvádět do táborového i duchovního života. Spát budeme v podsadových stanech a přes den budeme hrát nejrůznější hry, chodit do lesa, modlit se, sportovat, povídat si.... To vše uprostřed krásné přírody Orlickcýh hor. 
Těšíme se :-)

 

 

Několik důležitých a užitečných informací pro rodiče:

Před táborem:

 

Při příjezdu:

 

Doprava na tábor:

  • Hromadná doprava autobusem:
    • Prosíme rodiče, kteří se přihlásily k hromadné dopravě, o potvrzení (případně zrušení) zájmu o dopravu vyplněním elektronického dotazníku Potvrzení zájmu o hromadnou dopravu. Děkujeme.
    • Sraz u autobusu v Brně u Janáčkova divadla v 10:30. 
    • Vedoucí dopravy: Klárka Pokorná tel. 735 898 260

 

  • Rodiče, kteří přijedou vlastní dopravou, upozorňujeme, že nebude možné vyjet autem až nahoru a cca 1,5km je nutné jít pěšky (zavazadla vám převezeme autem). 

 

Vše podrobně vysvětlené najdete v Informacích o nástupu na tábor 2019.

 

Od 14:00 rozdělení do družin  

Zahájovací nástup je ve 14:30 

 

 

 

 

Podívejte se, na video z Jitřenky 2016