Jitřenka Radosti

JITŘENKA RADOSTI 2018

11. - 18. srpna 2018

Kontakt pro rok 2018:

Hlavní vedoucí: Eliška "Bety" Škrobová 

0evC1Z2k6kBl5f56LTtwR7b4Yhz  

mobil 721 187 816

 

 Jitřenka je tábor pro děti ve věku 6 až 8,5 roků. Osmdesát dětí je rozděleno v družinách podle věku a o každou družinu se stará několik vedoucích. Věkový průměr vedoucíh na jitřence je o poznání vyšší než na velkých bězích protože tým je bez nadsázky vícegenerační. Od tatínků, jejichž děti už dávno přerostly tábornický věk, po mlaďochy, kteří mají tolik energie, že je ani osmdesát dětí neunaví. Také s námi jedou šikovné tety kuchařky, zkušená zdravotnice Džábula a účast přislíbil i  otec Hardy - p. Pavel Liška.  Společně strávíme týden v napínavém pohádkovém příběhu, který nás bude uvádět do táborového i duchovního života. Spát budeme v podsadových stanech a přes den budeme hrát nejrůznější hry, chodit do lesa, modlit se, sportovat, povídat si.... To vše uprostřed krásné přírody Orlickcýh hor. 
Těšíme se :-)

 

Každý den se snažíme pro Vás připravovat fotky a články z Jitřenky (ale někdy starost o děti a přípravy dostanou přednost). Fotky a články najdete zde:

 

4beh-2018-2.den-09články

Foto                            Články

 

Farewell Jitřence 2018

 

 

Několik důležitých a užitečných informací pro rodiče:

Před táborem:

 

Při příjezdu:

 

Doprava na tábor:

  • Hromadná doprava autobusem:
    • Prosíme rodiče, kteří se přihlásily k hromadné dopravě, o potvrzení (případně zrušení) zájmu o dopravu vyplněním elektronického dotazníku Potvrzení zájmu o hromadnou dopravu. Děkujeme.
    • Sraz u autobusu v Brně u Janáčkova divadla v 10:30. 
    • Vedoucí dopravy ZPĚT: Klárka Pokorná 

 

  • Rodiče, kteří přijedou vlastní dopravou, upozorňujeme, že nebude možné vyjet autem až nahoru a cca 1,5km je nutné jít pěšky (zavazadla vám převezeme autem). 

 

Vše podrobně vysvětlené najdete v Informacích o nástupu na tábor 2018.

 

Od 14:00 rozdělení do družin  

Zahájovací nástup je ve 14:30 

 

 

 

 

Podívejte se, na video z Jitřenky 2016