Jitřenka Radosti

JITŘENKA RADOSTI 2019

10. - 17. srpna 2019

Kontakt pro rok 2019:

Hlavní vedoucí: Eliška "Bety" Škrobová 

t8vvQMQfW7a-g-~6jYmKD9k  

mobil 721 187 816

 

 Jitřenka je tábor pro děti ve věku 6 až 8,5 roků. Osmdesát dětí je rozděleno v družinách podle věku a o každou družinu se stará několik vedoucích. Věkový průměr vedoucíh na jitřence je o poznání vyšší než na velkých bězích protože tým je bez nadsázky vícegenerační. Od tatínků, jejichž děti už dávno přerostly tábornický věk, po mlaďochy, kteří mají tolik energie, že je ani osmdesát dětí neunaví. Také s námi jedou šikovné tety kuchařky, zkušená zdravotnice babička Evička a účast přislíbil i  otec Hardy - p. Pavel Liška.  Společně strávíme týden v napínavém pohádkovém příběhu, který nás bude uvádět do táborového i duchovního života. Spát budeme v podsadových stanech a přes den budeme hrát nejrůznější hry, chodit do lesa, modlit se, sportovat, povídat si.... To vše uprostřed krásné přírody Orlickcýh hor. 
Těšíme se :-)

 

 

Několik důležitých a užitečných informací pro rodiče:

Před táborem:

 

Při příjezdu:

 

Doprava na tábor:

  • Hromadná doprava autobusem:
    • Prosíme rodiče, kteří se přihlásily k hromadné dopravě, o potvrzení (případně zrušení) zájmu o dopravu vyplněním elektronického dotazníku Potvrzení zájmu o hromadnou dopravu. Děkujeme.
    • Sraz u autobusu v Brně u Janáčkova divadla v 10:30. 
    • Vedoucí dopravy:

 

  • Rodiče, kteří přijedou vlastní dopravou, upozorňujeme, že nebude možné vyjet autem až nahoru a cca 1,5km je nutné jít pěšky (zavazadla vám převezeme autem). 

 

Vše podrobně vysvětlené najdete v Informacích o nástupu na tábor 2019.

 

Od 14:00 rozdělení do družin  

Zahájovací nástup je ve 14:30 

 

 

I v roce 2018 jsme se každý den se snažili připravovat fotky a články z Jitřenky (ale někdy starost o děti a přípravy mělli přednost). Fotky a články z loňské Jitřenky najdete zde:

 

4beh-2018-2.den-09články

Foto                            Články

 

Farewell Jitřence 2018

 

 

 

Podívejte se, na video z Jitřenky 2016