Vánoční přání a PF 2017

Dovolte nám na chvíli vstoupit do Vašich předsvátečně naladěných srdcí a popřát Vám v několika slovech k Vánoční Radosti i do příštího roku...  

Děkujeme Vám ….CD_Pf_2017_tabor_pro_radost_A6_150dpi

Děkujeme Vám, že jste s námi. Děkujeme Vám, že nás podporujete, ať už svou prací, finančně, modlitbou, nebo jakkoliv jinak. Děkujeme Vám, že můžeme společně doprovázet spoustu báječných dětí na jejich cestě do života. Děkujeme Vám, že i Vaší zásluhou rostou z těchto ještě nedávno malých dětí „Velcí“ a „Dospělí“ lidé. Děkujeme Vám, že i Vy jste součástí našeho společného díla, které žije z Radosti pro ostatní, předně pro ty nejmenší.

Přejeme Vám …

Přejeme Vám milostiplné prožití Vánočních svátků a láskyplné objetí Vašich blízkých. Přejeme Vám i mnoho milostí od Toho, který nás na naši pozemskou pouť vyslal. Příští rok ať je i pro Vás rokem Radosti z úspěchů Vašich i Vašeho okolí. I v dalším roce ať Vás provází dobrý pocit z lásky darované i obdržené. Ať Vás neopouští Boží přízeň.

Prosíme Vás …

Zůstaňte s námi. Rozdávejte Radost všude, kde ji budou schopni a ochotni přijmout. Podporujte nás v našem snažení jakoukoliv formou, která je Vám blízká, ať už svou prací, finančně, modlitbou nebo jiným způsobem.

 

Za Středisko Radost                       Vít Viki Kubíček