Novinky

Novinky z dění - středisko Radost, tábory

pondělí, 20. listopadu 2017

I letos, jako každý jiný rok, proběhne tradiční školení u Ombudsmana spojené se schůzí obce Střediska Radost. Zváni jsou proto nejen členové vedení a starší táborníci, ale také všichni přátelé Radosti. Již 25. litopadu!

sobota, 11. listopadu 2017

Přihlašování na Vánoce 2017/2018 již bylo uzavřeno pro naplnění maximální možné kapacity účastníků (což trvalo jen cca 24 hodin). Těšíme se na pololetní setkání pod Vedením Igiho - Ondry Hnízdy.

pátek, 10. listopadu 2017

Bylo otevřeno přihlašování na Vánoční setkání 2017. Neváhejte s přihlášením, avizovaný zájem je veliký. Upřednostníme účast osob jedoucích na celé setkání. Čtěte pokyny k akci. Těšíme se na Vás.

neděle, 29. října 2017

Zpáteční cesta z větrného Podzimního listí 2017. Účastníci hromadné dopravy do Brna po nelehké cestě opožděným vlakem již dorazili do svých domovů. Pro vlakovou nedostupnost Ostravy cestují tři děvčata přes Brno, kde přespí a domů dorazí až zítra. Dle dostupných zpráv se již domů vrátili i ostatní jedoucí vlastní dopravou. Obzvláště obtížný byl i návrat do Chomutova, nicméně nyní jsou i tam již všichni v bezpečí. Bohu díky, i sv. Judovi z včerejší Lolovy promluvy.

neděle, 29. října 2017

Všichni účastníci Podzimek 2017 se díky Bohu rozjeli bezpečně do svých domovů, poslední z nás zaklízejí objekt na Americe. Autobus společné dopravy vyrazil zavčas směrem k vlaku, sledujte prosím informace Českých drah ohledně dojezdu do Brna. Plánovaný příjez 17.02 do Brna na hlavní nádraží.

sobota, 28. října 2017

Zpráva pro rodiče dětí na Americe, trávící zde Podzimní listí. V čele s Vikim a Pavlíkem a desítkou dalších zkušených vedoucích jsme udělali všechna možná opatření, aby nám zítřejší vítr neublížil a bezpečně jsme se vrátili do svých domovů. Nyní nás můžete i Vy podpořit svou modlitbou. Zdravíme z vyhřáté chalupy užívající si nádherného programu na téma "Malý princ".

středa, 27. září 2017

Vzhledem k přeplnění kapacity Podzimního listí bylo přihlašování uzavřeno. Těšíme se na vás na Vánočním setkání!

úterý, 19. září 2017

Nepřehlédněte možnost přihlásit se na Podzimní listí 2017. Každoročně je velmi přeplněné a přihlašování musíme uzavřít několik týdnů před akcí, tak nepropásněte svou příležitost.

pátek, 8. září 2017

Tábory Rodin IV. sice ukončily táborovou sezónu, nicméně na Americe očekáváme naše přátele z Letohradského gymnázia, kteří zde prožijí, tak jako loni, své sportovní soustředění. Letní sezónu zakončíme na brigádě 22. až 24. září. Rovněž se těšíme na pohádkové Podzimní listí na konci října.

neděle, 20. srpna 2017

Prvním dnem Tábora Rodin I. začal čtyřběhový cyklus rodinných táborů na Americe. Přejeme hodně krásných zážitků a příznivé počasí.