Rádcovské setkání 2019

24. května 2019 — 26. května 2019
Místo: Samota Amerika

Setkání pro rádce a podrádce. V případě zájmu se mohou po osobní domluvě a schválení zúčastnit i ostatní táborníci nad 14 let věku.

Přihlášení

Stačí klinout, a příhlášení je do dvou minut hotovo. Přihlašovat se mohou pozvaní rádcové či podrádcové vyzvaní příslušnými vedoucími táborových běhů. Po konzultaci s vedoucími běhu či s Vikim se mohou zúčastnit i jiní táborníci nad 14 let věku. Je ale potřebná osobní domluva. Přihlašovat se můžete do pondělí 20.5. večera.

Mladší 18 let nezapomenou na podespaný souhlas rodičů (doc, pdf) - ano, budeme ho vybírat, berte to jako první zkoušku zodpovědnosti.

Vedoucí akce

S veškerými dotazy ohledně rádcáku se obracejte na hlavní vedoucí svých běhů. Tedy na Igiho, Matěje či Matese.

Doprava TAM

Informace týkající se dopravy se mohou měnit, věnujte jim náležitou pozornost. Vedoucí dopravy bude přesněn později.

Sraz na nádraží v Brně v pátek 24.5. bude v 16:35. Vlak odjíždí v 16:53 (Rx862 Svitava) jako obvykle včetně přístupů ve stanicích, do Letohradu dojedeme v 19:00. V Letohradu bude patrně přistaven námi objednaný autobus s odjezdem v 19.10.

Vedoucí dopravy TAM i ZPĚT: Veronika Sýkorová (tel. 604 251 269)

 

Začátek akce bude pro všechny účastníky v pátek v 19:00 před nádražím v Letohradě. Nejezděte dopředu na Ameriku, i účastníci jedoucí vlastní dopravou se sejdou v 19.00 v Letohradě. Dodržte tento termín!

Doprava ZPĚT

Bude upřesněna později. Předběžně cca ve 14.20 z Klášterce, v 15.03 z Letohradu, v 17.02 v Brně.

Cena setkání

Cena pro účastníky celého setkání je 300,- Kč. Kdo si nahlásil společnou dopravu a pojede z Brna tam a zpět společnou dopravou, zaplatí navíc 200,- Kč jako náklady na hromadnou jízdenku (tím mají celou dopravu uhrazenou, na cestě už nic neplatí), kdo použije pouze objednaný autobus z Letohradu do Klášterce nebo z Klášterce do Letohradu, zaplatí příspěvek 50,- Kč. Přistupující či cestující vlastní dopravou (mimo hromadný autobus do Letohradu viz dříve uvedené info) si cestovné platí každý sám. 

Účastníci, kteří nebudou přítomni celému setkání, zaplatí za pobyt  200,- Kč/den.

Program

Různorodý. Aktivity prověřující znalost Amerického prostředí, schopnost pracovat v týmu, zodpovědnost...

Do KROSNY

Kromě osobních věcí nezapomeňte na vybavení, které by správnému táborníkovi nemělo chybět. Nezapomeňte na baterku, notýsek na poznámky, KPZ, přibalte papuče, zkontrolujte své batohy, zda mají reflexní prvky. Elektroniku nechte odpočinout doma, budete ale potřebovat hodinky na zápěstí, nezapomeňte na ně.

Kdo jede?

Vedoucí běhu osloví osobním mailem ty, jejichž účast je vyžadována. Po konzultaci s vedoucími běhu či s Vikim se mohou zúčastnit i jiní táborníci nad 14 let věku. Je ale potřebná osobní domluva.

 

A jak jsme se měli dříve?

radcak17_02