Zářijová brigáda 2020

4. září 2020 — 6. září 2020
Místo: Samota Amerika

První podzimní pracovní setkání na Americe, hodně práce ale také dobré nálady.

Kdy se koná zářijovka?

Letošní zářijovka se koná od pátečního večera 4.9. do nedělního odpoledne 6.9..

Co se na zářijovce bude dít?

Zářijovka je pracovní setkání, na kterém se sice hodně pracuje, ale které přináší také hodně Radosti a posílení našich krásných vztahů. Zaklízí se areál po letních táborech, připravuje se objekt na zimu, chystáme dřevo, uklízí se a dělají další potřebné věci.

Kdo se může zúčastnit?

Každý může s chutí přiložit ruku k dílu. Na zářijovku jezdí táborníci, rodiče s dětmi, tatínci, maminky, kamarádi rodičů i dětí. Každého rádi uvidíme a s otevřenou náručí přivítáme. Pro naplánování prací i stravy ale potřebujeme vaše přihlášení s upřesněním příjezdu a odjezdu v poznámce.

Jak se tam dostat - doprava ?

Můžete přijet vlastní dopravou, či jet společně s dalšími vlakem z Brna, pro malý počet účastníků a roztříštěnost odjezdů a příjezdů je doprava jen koordinovaná.

Doprava TAM - sledujte aktuality: sraz 16.30 v Brně hl.n. ve vstupním vestibulu, dopravu koordinuje Jan Levíček (tel. 603 279 588), odjezd z Brna 16.56, přestup v Ústí n.Orl. a odjezd do Letohradu 18.42, námi objednaný autobus do Klášterce odjíždí z Letohradu 19.15. V Klášterci budeme čekat a odvezeme baťohy ny Ameriku.

Doprava ZPĚT: dopravu koordinuje Jan Levíček (tel. 603 279 588)), odjezd z Klášterce cca 14.00, příjezd do Brna hl.n. 17.03.

Ke společné dopravě je možné se připojit kdekoliv po cestě.

Jak se mám přihlásit?

Přihlaste se zde přes internetový formulář.

Kdy budeme pracovat?

Hlavním pracovním dnem je sobota. Předpokládáme, že pracovní zápolení zahájíme po snídani nástupem cca v 8.30. Předpokládané ukončení prací večer okolo sedmé hodiny večeří. V něděli ještě doděláme některé rozdělané práce a odjedeme domů.

Kolik to bude stát?

Příspěvek na setkání je dobrovolný a necháme jej na každém z vás.

Na koho se můžu obracet v případě dotazů?

Všechny vaše dotazy vám rád zodpoví Vít Viki Kubíček (606 702 621).