Vánoční setkání 2019/2020

29. prosince 2019 — 2. ledna 2020
Místo: Samota Amerika

Vánoční setkání na Americe pro děti a mládež starší 12 let.

 

 

 

 

 

 

 

Vánoční setkání je prázdninová akce na Americe určená pro účastníky starší 12 let. Na setkání zažijete spoustu zábavy, budeme hrát hry venku i vevnitř, budeme se společně modlit a slavit vánoční liturgii a oslavíme také konec kalendářního roku 2019 a Nový rok 2020.

Setkání vede:

Ráďa Štefka (88vv)

Začátek:

Setkání začne v neděli 29.12. cca v 16.00 (sledujte aktuality).

Konec:

Rozloučíme se ve čtvrtek 2.1. kolem jedné hodiny (většina dětí půjde do školy až v pondělí 6.1.).

Doprava - finální verze, nicméně sledujte aktuální informace před odjezdem:

Společná doprava z Brna vlakem bude zajištěna takto: Sraz na hlavním nádraží v Brně bude v neděli 29.12. ve 12:30. Kdo pojedete na společnou jízdenku, přijďte včas. Pojedeme vlakem ve 12:56 do Ústí nad Orlicí (průjezd Českou Třebovou v 14:13), odkud v 14:41 pojedeme do Letohradu, kam bychom měli přijet v 14:59. Odtud se na Ameriku dostaneme objednaným autobusem.

Zpět pojedeme objednaným autobusem ve 14:00 z Klášterce do Letohradu, odkud pokračujeme vlakem ve 15:01 do Ústí nad Orlicí a z Ústí v 15:36 vlakem Rx 869 Svitava (průjezd Českou Třebovou v 15:50) dále na Brno kam bychom měli dorazit v 17:02.

Pozor! Vlakové spojení na trati z Ústí do Letohradu již neprovozují České dráhy, ale Leoexpress, účastníci hromadné dopravy přistupující po cestě (nejedoucí z Brna), si musí opatřit jízdenku i na tento vlak samostatně, nejlépe na www.leoexpress.com.

Vedoucí dopravy: Lída Horká (tel. 702 137 250)

Cena:

Cena pro účastníky celého setkání (29.12.-2.1.) je 600,- Kč. Kdo pojede z Brna 29.12. společnou dopravou na Ameriku, zaplatí navíc 100,- Kč (studenti, ostatní 150,-) jako příspěvek na hromadnou jízdenku TAM. Cestu zpět budete hradit obdobně (Hromadná do Brna 100,-) a individuální příjezdy a odjezdy si platí každý sám (společný autobus Letohrad-Klášterec či zpět 50,-Kč). 

Všichni, kteří by náhodou přijeli později, by měli počítat s tím, že není možné abychom jim zajistili odvoz z Klášterce, či odjinud na Ameriku.

Účastníci, kteří nebudou přítomni celému setkání, zaplatí za pobyt 170,- Kč/den kromě silvestrovské noci, která stojí 250,- Kč.

Co s sebou:

Převezte si teplé oblečení na ven, i do budovy, spacák, přezuvky a prosíme i o cukroví na společný stůl.

Stejně tak námět na Silvestrovskou scénku pro pobavení sebe i ostatních.

 Můžu na setkání přijet později či odjet dřív?

Není možné přijet na Ameriku dříve, než je začátek setkání 29.12. v 16.00. Pouze starší vedoucí po osobní domluvě s Vikim mohou přijet v domluvený čas.

Jakékoliv požadavky stran kratší účasti na setkání, musíte uvést v přihlášce a domluvit se s Vikim. Přihlášku pro ty, kteří se chtějí přihlásit jen na část setkání, potvrdíme až po vyčerpání zájmu těch, kteří chtějí být na celé setkání. Vzhledem k velkému zájmu o toto setkání se vám však může stát, že po vyčerpání kapacity budovy, místo vás upřednostníme někoho, kdo bude chtít jet na celé setkání.

Přihlášování:

Vzhledem k obrovskému zájmu o naše setkání, kdy ale není možné překročit maximální kapacitu 52 účastníků, budeme dle rozhodnutí Rady SR zohledňovat jak určitý poměr účastníků věkových i táborových skupin, tak podíl vedoucích a zajišťujících osob. Proto bude potvrzení účasti na setkání zasláno až s určitým odstupem, a podání přihlášky na setkání nemusí znamenat její automatické potvrzení. Naší snahou je zajistit účast širšímu spektru zájemců. Tento způsob přihlašování aplikujeme u všech našich setkání.Děkujeme za pochopení.

Kapacita setkání je omezena na 52 osob. Kapacitu nelze překročt! Přednost mají osoby s účastí na celém setkání.

Přihlašování již bylo uzavřeno.

 

Jak jsme se měli na Vánočním setkání předloni: