Stavěčky 2019

21. června 2019 — 29. června 2019
Místo: Samota Amerika

Již tradiční pracovní setkání na Americe, během kterého vám doslova pod rukama na tábořišti vyroste na osmdesátdva stanů. A nejen to, budeme stavět horolezeckou věž, lávky, tůňky, vybavovat naši polní kuchyni a spoustu dalšího. Tak se nenech dlouho pobízet a přijď nám pomoct. Že nemůžeš na celou dobu? Nevadí. Každý den se počítá!

Kdy můžu přijet?

Přijeď kdykoliv, v době konání setkání. Můžeš jen na jeden den? Nevadí, přijeď s námi prožít a pomoci byť jen jeden den. Samozřejěm jestli můžeš na celou dobu, neváhej a prožij poslední týden školního roku s námi.

Jen jedna důležitá věc... pokud se neúčastníš celé délky setkání, je důležité to přesně nahlásit v poznámce v přihlášce. A taky při plánování příjezdu na Ameriku pamatuj, že opravdu nemůžeme pro každého účastníka jezdit na nádraží a odvážet ho pak zpět. Proto si prosím příjezd a odjezd plánujte tak, aby vás autobus zavezl až přmo do Klášterce odkud snadno dojdete pěšky. :-)

Můžu přijet i když již nejsem táborníkem ani vedoucím?

Samozřejmě, zveme všechny, rodiče, bývalé táborníky i vedoucí, kamarády, podporovatele Střediska, ale a to zejména i všecny současné táborníky a vedoucí. Vždyť nikdy nevíš, kdy se ti na táboře bude hodit opravit si rošt, či spravit podsadu.

Mám se nějak přihlásit?

Ano, to je jedinou podmínkou účasti. Vyplň formuláž zde: http://prihlasovani.taborradost.cz/setkani-e-prihlasky.html

A nezapomeň, pokud se neúčastníš celého setkání, přesně to uvést do poznámek!!!

A co budeme dělat?

Budeme stavět stany, zabydlovat venkovní kuchyni a celkově připravovat celý areál k tomu, aby mohly začít tábory.

Co si s sebou mám vzít?

Pracovní oblečení dle počasí, přezuvky, spacák, taky si vezmi i něco na sport, když budeme šikovní, určitě totiž zbyde i nějaká chvíle na fotbálek nebo přehazku. Budeme rádi, když přivezeš nějakou buchtu, či jinou dobrotu na společný stůl. Stejně tak nezapomeň na hudební nástroj či něco pro obveselení ostatních, například při ohni.

 

Společná doprava:

Doprava TAM: Sraz v Brně hl.n. v obvyklém čase 16.30 a odjezd 16.53 rychlíkem Svitava do Ústí nad Orlicí, kde přestoupíme na vlak do Letohradu a z Letohradu jede autobus směr Klášterec v 19.15. Přístupy do vlaku si domluvte individuálně s vedoucím dopravy.

Dopravu vede: Jindřich Popelka (tel. 737 141 724)

 

Doprava ZPĚT: V sobotu 29.6. společným autobusem, který přiveze táborníky 1.běhu, Odjezd cca 11.00 od pily, dojez do brna cca 13.00, výstupy po cestě podle potřeby.

Kolik to bude stát?

Setkání je pracovní a proto si každý platí pouze cestu. Stravu si účastníci neplatí, jakýkoliv dobrovolný příspěvek však uvítáme.

 

Ještě váháš? Není nad čím :-). Určitě přijeď. Tak nepřemýšlej dlouho a přihlas se. TĚŠÍME SE NA TEBE!

 

 

Chceš se podívat jak to na Stavěčkách vypadalo loni?

VK7_9505