Zářijová brigáda 2018

7. září 2018 — 9. září 2018
Místo: Samota Amerika

Podzimní pracovní setkání plné dobré nálady a úsměvů.

Co se na zářijovce bude dít?

Zářijovka je pracovní setkání, na kterém se sice hodně pracuje, ale které přináší také hodně Radosti a posílení našich krásných vztahů. Chystá se objekt na zimu, připravuje dřevo, uklízí se a dělají další potřebné věci. Letos náš ještě čeká velký úkol přípravy lesních polomů po loňské vichřici na letošní podzimní sadbu, stejně jako demontovat horolezeckou věž a některé další atrakce z léta. Modlitba a společné slavení mše svaté však v našem denním rogramu taky nemůže chybět. A když budeme mít po práci, můžeme si sednout třeba k ohni, popovídat a zazpívat nějakou tu táborovu píseň.

Kdo se může zúčastnit?

Každý může s chutí přiložit ruku k dílu. Na zářijovku jezdí táborníci, rodiče s dětmi, tatínci, maminky, kamarádi rodičů i dětí. Každého rádi uvidíme a s otevřenou náručí přivítáme. Pro naplánování prací i stravy ale potřebujeme vaše přihlášení s upřesněním příjezdu a odjezdu v poznámce.

Jak se tam dostat?

Můžete přijet vlastní dopravou, či využít společnou dopravu vlakem z Brna. Ke společné dopravě je možné se připojit kdekoliv po cestě. Sraz v Brně na hlavním nádraží 16:30, přijďte včas kvůli společnému zakoupení zlevněných jízdenek! Pojedeme vlakem R862 Bouda v 16:55 z Brna, Březová n.Svit. 17:45, v Ústí nad Orlicí přestoupíme na vlak v 18:48 do Letohradu, odkud jedeme 19:10 objednaným autobusem do Klášterce.
Dopravu vede: Petr Schnirch (tel. 604 392 915)

Návrat zpět obdobně, rychlík Špilberk s příjezdem 17:02 do Brna.

Jak se mám přihlásit?

Přihlaste se zde přes internetový formulář.

Můžu přijet i jen na jeden den?

Pokud nemůžete jet na celý víkend a chcete přijet třeba jen na sobotu, není problém. Jen to prosím uveďte do poznámky v přihlášce.

Kolik to bude stát?

Příspěvek na setkání je dobrovolný a necháme jej na každém z vás.

Na koho se můžu obracet v případě dotazů?

Všechny vaše dotazy vám rád zodpoví vedoucí setkání: bude upřesněn později,

nebo příp. Vít Viki Kubíček (606 702 621).