Stavěčky 2018

22. června 2018 od 18:00 — 30. června 2018 do 11:00
Místo: Samota Amerika

Již tradiční pracovní setkání na Americe, během kterého vám doslova pod rukama na tábořišti vyroste na šedesát stanů. A nejen to, budeme stavět horolezeckou věž, lávky, vybavovat naši polní kuchyni a spoustu dalšího. Tak se nenech dlouho pobízet a přijď nám pomoct. Že nemůžeš na celou dobu? Nevadí. Každý den se počítá!

Kdy můžu přijet?

Přijeď kdykoliv, v době konání setkání. Můžeš jen na jeden den? Nevadí, přijeď s námi prožít a pomoci byť jen jeden den. Samozřejěm jestli můžeš na celou dobu, neváhej a prožij poslední týden školního roku s námi.

Jen jedna důležitá věc... pokud se neúčastníš celé délky setkání, je důležité to přesně nahlásit v poznámce v přihlášce. A taky při plánování příjezdu na Ameriku pamatuj, že opravdu nemůžeme pro každého účastníka jezdit na nádraží a odvážet ho pak zpět. Proto si prosím příjezd a odjezd plánujte tak, aby vás autobus zavezl až přmo do Klášterce odkud snadno dojdete pěšky. :-)

Můžu přijet i když již nejsem táborníkem ani vedoucím?

Samozřejmě, zveme všechny, rodiče, bývalé táborníky i vedoucí, kamarády, podporovatele Střediska, ale a to zejména i všecny současné táborníky a vedoucí. Vždyť nikdy nevíš, kdy se ti na táboře bude hodit opravit si rošt, či spravit podsadu.

Mám se nějak přihlásit?

Ano, to je jedinou podmínkou účasti. Vyplň formuláž zde: http://prihlasovani.taborradost.cz/setkani-e-prihlasky.html

A nezapomeň, pokud se neúčastníš celého setkání, přesně to uvést do poznámek!!!

A co budeme dělat?

Budeme stavět stany, zabydlovat venkovní kuchyni a celkově připravovat celý areál k tomu, aby mohly začít tábory.

Co si s sebou mám vzít?

Pracovní oblečení dle počasí, přezuvky, spacák, taky si vezmi i něco na sport, když budeme šikovní určitě totiž zbyde i nějaká chvíle na fotbálek nebo přehazku. Budeme rádi, když přivezeš nějakou buchtu, či jinou dobrotu na společný stůl.

 

Společná doprava:

Doprava TAM: Sraz v Brně hl.n. v obvyklém čase 16.30 a odjezd 16.55 rychlíkem Bouda do Ústí nad Orlicí, kde přestoupíme na vlak do Letohradu 18.48 a z Letohradu jede autobus směr Klášterec v 19.15. Přístupy do vlaku si domluvte individuálně s vedoucím dopravy.

Dopravu vede Petr Schnirch - 604 392 915

Doprava ZPĚT: V sobotu 30.6. společným autobusem, který přiveze táborníky 1.běhu, Odjezd cca 11.00 od pily, dojez do brna cca 13.00, výstupy po cestě podle potřeby.

Kolik to bude stát?

Setkání je pracovní a proto si každý platí pouze cestu. Stravu si účastníci neplatí, jakýkoliv dobrovolný příspěvek však uvítáme.

 

Ještě váháš? Není nad čím :-). Určitě přijeď. Tak nepřemýšlej dlouho a přihlas se. TĚŠÍME SE NA TEBE!

 

 

Chceš se podívat jak to na Stavěčkách vypadalo loni?

VK7_9505