Den otevřených dveří 2022

Vážení rodiče, děti, přátelé či podporovatelé Střediska RadostLogo

 

Zveme Vás na Den otevřených dveří na naší základně na Americe v Klášterci nad Orlicí, který se koná 1. května 2022. Přijeďte si prohlédnout Ameriku, přijeďte si popovídat či zavzpomínat, ukažte Ameriku svým blízkým či přátelům.

Ač se to nezdá, jsou tomu právě tři roky, kdy jsme se naposledy setkali na Dni otevřených dveří na Americe. V této době nás navíc ovlivnila situace kolem pandemie Koronaviru, díky čemuž jsme museli plnit složitá hygienická omezení. Přístup na Ameriku tak byl omezen jen pro účastníky pořádaných akcí či táborů. I z tohoto důvodu bychom vám rádi ukázali, jak to na Americe v současné době vypadá. Rodiče a Areál SR na Americe příbuzní dětí, které se účastní našich akcí a táborů, mohou shlédnout, kam posílají své potomky a využít k tomu i jejich „odborného“ výkladu s doplněním nejedné události, která „opepřila“ jejich pobyt na tomto kouzelném místě. Ti, kteří toto místo navštěvovali již dříve, mohou zavzpomínat na doby sice dávno minulé, nicméně zapsané hluboko v našich srdcích. Pro naše podporovatele máme zase jednu z více příležitostí ukázat, jak užíváme jejich podpory a poděkovat jim za jejich štědrost. Pokud jste se nenašli v uvedeném pozvání, pak vězte, že se těšíme na každého, kdo s čistou myslí a s Radostí v srdci přichází, abychom se vzájemně objali, společně se sdíleli a strávili spolu pár příjemných okamžiků.

Organizační informace k akci naleznete zde!

Pro konkrétní informace k účasti na Dni otevřených dveří 2022 čtěte prosím informace k akci, nebo pište na stredisko@taborradost.cz či volejte 733741741.

Těšíme se na vás!
Za organizátory DOD2022
Vít Viki Kubíček – předseda spolku Středisko Radost z.s.

 

 

Děkujeme, že vyplníte formulář, budeme pro Vás počítat s obědem!

Info o účasti na DOD

Vyplněním předběžně potvrzujete svou účast na Dni otevřených dveří na Americe 1.května 2022.

 
Ochrana proti SPAMu:* opište, prosím, kontrolní text. Jestliže text nemůžete přečíst, obnovte obrázek.
CAPTCHA

Pozn.: položky označené * jsou povinné.