Prší a prší

Všechno je mokré, zatopne v sušárně!

Na trojce nám nejspíš začalo období dešťů. Celou noc a dopoledne nám propršelo, takže veškeré aktivity, které jsme měli v plánu, musely být zrušeny nebo upraveny.

Ke snídani jsme dostali rohlíky a skvělou vajíčkovou pomazánku. Po modlitbě byla až do oběda otevřena orlí pírka – bohužel však jen ta, která jsme mohli plnit uvnitř, venku totiž bezustání pršelo. Polední klid jsme pak mohli trávit při čtení v kapli nebo ve svých stanech. Odpoledne se hrála hra s žetonkama. Její princip spočíval na náhodě, vedoucí se nás ptali na otázky, hráli jsme s nimi minihry a když se zadařilo, mohli jsme s vyhraným žetonem do kasina znásobit nebo ztratit všechny naše úspory. Na posilněnou před cvičením jsme dostali hermelín se zeleninou a rohlíkem a pak už nám nezbylo nic jiného, než za zvuku kondičkové písničky vyběhnout na hřiště. Dnes byla kondička bez zápasu, chlapecké družiny už svůj fotbalové zápasy odehrané.

Když jsme se všichni vysprchovali, sešli jsme se zase všichni spolu v kapli k modlitbě. Po večeři byl nástup a film. V budově jsme se promítala pohádka Aladin.

Družina Racků