První běh 2025 - 1. den

Akce! Mašina prvního běhu 2025 se rozjela!

28. 6. 2025

 

Je to tady, po roce zas na place. Klapka v podobě slavnostního nástupu (nechyběl ani krátký úvodní proslov naší milé režisérky), kamera a pak už poměrně horečná akce. První běh začal.

Herecké obsazení sestávající ze šestnácti družinek se seznámilo, v případě mnohých znovuseznámilo, pak přišel bezpečnostní brífink a pod taktovkou štábu/sboru vedoucích první kondička.

Na tábořišti jsme se neohřáli dlouho, během večerního nástupu jsme se totiž přesunuli na lokaci, kde se odehrává letošní celotáborová hra. Natáčecí den jsme uzavřeli zpíváním u ohně v Jerichu.

Trailer / fotky z prvního táborového dne už visí na webu, tak se můžete podívat. A držte nám palce, ať to jde aspoň většinu času podle scénáře.

 

Sára Šamánková, štáb / vedení