Pololetky 2023

2. února 2023 od 13:13 — 5. února 2023 do 13:13
Místo: Samota Amerika

Pololetní setkání na Americe pro děti a mládež starší 12 let.

Začátek:

Sejdeme se na Americe ve čtvrtek 2.2.2023 mezi 19. a 20. hodinou.

Konec:

Domů se rozejdeme v neděli 5.2.2023 po obědě.

Vedoucí setkání a kontakt:

Vedoucím setkání je Pompo - Vojtěch Žolnerčík ( 88vvQMQH-fCy )

Na co se můžeš těšit:

Pololetky 2023 budou tentokrát v zajetí her a zimních radovánek, uvidíme, jak se to ještě vybarví se sněhem. Těšit se ale můžeš na nové i staré přátele, skvělé společenství, zábavu, hry, nějaké ty zimní radovánky, na společnou modlitbu, společné zpívání a na mnoho a mnoho dalšího.

Doprava:

Společná doprava z Brna vlakem bude zajištěna takto: Sraz v budově hlavního nádraží v Brně bude ve čtvrtek 2.2. v 16:35. Kdo pojedete na společnou jízdenku, přijďte včas. Pojedeme rychlíkem do Ústí nad Orlicí a následně osobákem do Letohradu, kam dorazíme v 19.02. Odtud se na Ameriku dostaneme podle počtu účastníků buď linkovým, nebo objednaným autobusem, odjezd cca 19.10 z Letohradu.

Zpět pojedeme objednaným autobusem ve 14:00 z Klášterce do Letohradu, odkud pokračujeme vlakem ve 15:03 do Ústí nad Orlicí a z Ústí v 15:35 dále na Brno, kam bychom měli dorazit v 17:02.

Vedoucí dopravy: Michal Chaloupka (tel. 775 423 356)

 

Pokud plánujete přijet kdykoliv jindy než ve společném čase příjezdu, počítejte s tím, že není možné pro vás kamkoliv jezdit. Cestu musíte zvládnout pěšky i se zavazadly až na Ameriku.

 

Cena setkání:

Cena pro účastníky celého setkání je 900,- Kč. Kdo pojede z Brna společnou dopravou na Ameriku, zaplatí navíc 100,- Kč jako příspěvek na hromadnou jízdenku TAM. Cestu ZPĚT obdobně 100,- Kč. Individuální příjezdy a odjezdy, včetně přístupů po cestě, si platí každý sám, příspěvek na objednaný autobus Letohrad Klášterec je 50,- Kč za každý směr. 

Účastníci, kteří nebudou přítomni celému setkání, zaplatí za pobyt  300,- Kč/den.

Co s sebou:

Nezapomeňte si s sebou vzít teplé oblečení na ven, dále oblečení a přezuvky do chalupy, spacák, pokud můžete, přivezte i nějakou buchtu na společný stůl. Od pily na Ameriku půjdete pravděpodobně ve sněhu, takže se na to odpovídajícím způsobem připravte. Zvolte zavazadlo, které si sami odnesete, podle počasí nebude pravděpodobně možné vyjet na Ameriku autem!!!

Jak se můžu přihlásit:

Pro přihlášení musíš vyplnit tento formulář přihlašování, kapacita setkání je max. 50 osob. Přednost mají osoby s účastí na celém setkání. Přihlásit se mohou děti nad 12 let, mladší pouze po domluvě s Vikim.

 

Vzhledem k obrovskému zájmu o naše setkání, kdy ale není možné překročit maximální kapacitu účastníků, budeme dle rozhodnutí Rady SR zohledňovat jak určitý poměr účastníků věkových i táborových skupin, tak podíl vedoucích a zajišťujících osob. Určitou přednost pro přihlášení budou mít ti, kteří nemohli jet (nebyla jim potvrzena přihláška) na předchozí setkání z kapacitních důvodů. Proto bude potvrzení účasti na setkání zasláno až s určitým odstupem, a podání přihlášky na setkání nemusí znamenat její automatické potvrzení. Naší snahou je zajistit účast širšímu spektru zájemců. Děkujeme za pochopení.

 

Na setkání se s vámi těší Pompo, Honza, Viki a další ....

 

Podívej se, jak jsme se měli na Pololetkách 2019:

 

DSCN8848

 

DSCN9317