Pololetky 2022

3. února 2022 od 22:20 — 6. února 2022 do 22:20
Místo: Samota Amerika - Klášterec nad Orlicí

Pololetní setkání na Americe pro děti a mládež starší 12 let. POZOR!!! - Setkání se mouhou zúčastnit pouze ti, kteří splňují aktuálně platná epidemiologická nařízení, t.j. v současné době Očkování a Nemoc, pod 18 roků minimálně PCR test ne starší 72 hodin v čase nástupu na akci. Pro mimořádnou situaci s nákazami Ó - micron jsme snížili maximální počet účastníků na 40, sledujte prosím upřesňující informace na tomto webu.

Začátek:

Sejdeme se na Americe ve čtvrtek 3.2.2022 mezi 19. a 20. hodinou.

Konec:

Domů se rozejdeme v neděli 6.2.2022 po obědě.

Vedoucí setkání a kontakt:

Vedoucím setkání je Michal Chaloupka a Káťa Němečková ( 88vvQMQE4-uk2 )

Na co se můžeš těšit:

Pololetky 2022 budou tentokrát v zajetí her a zimních radovánek, uvidíme, jak se to ještě vybarví. Těšit se ale můžeš na nové i staré přátele, skvělé společenství, zábavu, hry, nějaké ty zimní radovánky, na společnou modlitbu, společné zpívání a na mnoho a mnoho dalšího.

Doprava:

Společná doprava z Brna vlakem bude zajištěna takto: Sraz v budově hlavního nádraží v Brně bude ve čtvrtek 3.2. v 16:00. Kdo pojedete na společnou jízdenku, přijďte včas. V té době nejedou žádné vlaky mezi Brnem a Blanskem, musíme tedy jet náhradní autobusovou dopravou od ČD do Blanska, autobus odjíždí ve 16.25 od aut. stanoviště 6 z aut. nádraží u Grandu (odchod v 16.10. z hlav.nádr., přesun cca 5 min, nástup do autobusu cca 16.15, viz časové upřesnění v mailu účastníkům setkání). Z Blanska už pojedeme obvyklým vlakem do Ústí nad Orlicí, odkud v 18:40 odjíždíme do Letohradu, kam bychom měli přijet v 18:59. Odtud se na Ameriku dostaneme objednaným autobusem, odjezd cca 19.10 z Letohradu.

Zpět pojedeme objednaným autobusem ve 14:00 z Klášterce do Letohradu, odkud pokračujeme vlakem ve 15:03 do Ústí nad Orlicí a z Ústí v 15:35 vlakem Rx 869 Svitava do Blanska a dále na Brno autobusem ČD, kam bychom měli dorazit v 17:30 - POZOR!! - autobusem ČD do Brna na aut. nádraží u Grandu.

Pozor! Vlakové spojení na trati z Brna do Blanska je v těchto dnech a celý rok 2022 nahrazeno autobusy, počítejte s touto abnormalitou a sledujte aktualizované upřesnění dopravy před odjezdem.

Vedoucí dopravy: Marta Kozlíková (tel. 732 508 263 )

 

Pokud plánujete přijet kdykoliv jindy než ve společném čase příjezdu, počítejte s tím, že není možné pro vás kamkoliv jezdit. Cestu musíte zvládnout pěšky i se zavazadly až na Ameriku.

 

Cena setkání:

Cena pro účastníky celého setkání je 450,- Kč. Kdo pojede z Brna společnou dopravou na Ameriku, zaplatí navíc 100,- Kč jako příspěvek na hromadnou jízdenku TAM. Cestu ZPĚT obdobně 100,- Kč. Individuální příjezdy a odjezdy, včetně přístupů po cestě, si platí každý sám, příspěvek na objednaný autobus Letohrad Klášterec je 50,- Kč. 

Účastníci, kteří nebudou přítomni celému setkání, zaplatí za pobyt  200,- Kč/den.

Co s sebou:

Nezapomeňte si s sebou vzít teplé oblečení na ven, dále oblečení a přezuvky do chalupy, spacák, pokud můžete, přivezte i nějakou buchtu na společný stůl. Od pily na Ameriku půjdete ve sněhu, takže se na to odpovídajícím způsobem připravte. Zvolte zavazadlo, které si sami odnesete, pro množství sněhu nelze vyjet na Ameriku autem!!! Pokud nebude na Americe do Pololetek obleva, je možné také přibalit brusle.

Jak se můžu přihlásit:

Pro přihlášení musíš vyplnit tento formulář přihlašování, kapacita setkání je max. 40 osob. Přednost mají osoby s účastí na celém setkání.

Přihlásit se mohou děti nad 12 let, mladší pouze po domluvě s Vikim. Účast je možná pouze při splnění platných epidemiologických podmínek, viz výše.

 

Vzhledem k obrovskému zájmu o naše setkání, kdy ale není možné překročit maximální kapacitu účastníků, budeme dle rozhodnutí Rady SR zohledňovat jak určitý poměr účastníků věkových i táborových skupin, tak podíl vedoucích a zajišťujících osob. Určitou přednost pro přihlášení budou mít ti, kteří nemohli jet (nebyla jim potvrzena přihláška) na Vánoční setkání. Proto bude potvrzení účasti na setkání zasláno až s určitým odstupem, a podání přihlášky na setkání nemusí znamenat její automatické potvrzení. Naší snahou je zajistit účast širšímu spektru zájemců. Děkujeme za pochopení.

 

Na setkání se s vámi těší Michal, Káťa, Viki a další ....

 

Podívej se, jak jsme se měli na Pololetkách 2019:

 

DSCN8848

 

DSCN9317