Podzimní listí 2021

26. října 2021 od 19:30 — 30. října 2021 do 13:30
Místo: Samota Amerika - Klášterec nad Orlicí

Podzimní listí 2021 určené pro táborníky nad 12 let a vedoucí.

Pro koho?

Pro všechny děti a mládež od 12 let. Pokud by chtěl jet i někdo mladší, je potřeba to individuálně domluvit s vedoucím setkání nebo kontaktujte Vikiho (tel. 606 702 621).

Kdo setkání vede?

Setkání vedou Jakub Kuba Šť. a Jakub Kuba Šv..

Co se tam bude dít?

Čeká vás bohatý program. Budeme hrát hry, chodit na výlety, zpívat, určitě si vyrobíme něco pěkného. Budeme také společně slavit mše svaté, duchovně se sdílet. Strávíme několik krásných dní v podzimní pohádkové krajině obklopeni novými i starými kamarády. Kromě toho všeho se můžete těšit na mnohá další překvapení :-).

Co si mám vzít s sebou?

Určitě nezapoměň na spacák, přezůvky, pyžamo, něco na převlečení do chalupy, oblečení na ven podle počasí a počítat i s deštivou variantou. Pokud můžeš, přivez i nějakou buchtu na společný stůl.

Vedoucí akce ještě vzkazují účastníkům, že si s sebou mají vzít šátek, plavky a baterku!

Nutné je také písemné potvrzení o očkování nebo prodělané nemoci Covid v posledních 180 dnech či nejlépe PCR test ne starší 3 dnů (nejdéle z neděle) nebo nouzově antigenní test (ne starší, než z pondělí) - obvyklé podmínky pro tyto akce uložené hlavním hygienikem. Bez listinného potvrzení nebude možné nastoupit na akci ani případně se zúčastnit hromadné dopravy.

Jak můžu přijet?

Můžeš se připojit ke skupině společné dopravy z Brna, nebo přijet vlastní dopravou. Ke společné dopravě je možné se připojit kdekoliv po cestě. Ti, kteří pojedou hromadnou dopravou z Brna, se sejdou v úterý 26.10. v 16:20 na hlavním nádraží v Brně vpravo od hlavního vchodu. Pojedou vlakem R862 Svitava v 16:42 z Brna, v Ústí nad Orlicí přestoupí na vlak v 18:41 do Letohradu, odkud pojedou (v 19.10) objednaným autobusem do Klášterce.

Dopravu vede: Jan František Levíček (tel. 603279588)

Zpátky budeme odjíždět v sobotu 30.10. objednaným autobusem ve 14.15 od pily Fiedler v Klášterci směrem do Letohradu. Příjezd do Brna hl. n. 16.49.

 

Co mě to bude stát?

Kromě čtyř dnů prázdnin ještě účastnický poplatek 600,- Kč a peníze na cestu tam a zpět (z Brna nebo do Brna hromadná doprava každá cesta cca 100,- kdo přistoupí do hromadného autobusu z Letohradu 50,-). Předpokládáme, že budete platit hotově na akci, ale můžete poslat částku i bankou dle údajů informace o platbě na přihlašovacím portálu.

 

 Můžu na setkání přijet později či odjet dřív?

 

Jakékoliv požadavky stran kratší účasti na setkání, musíte uvést v přihlášce a domluvit se s Vikim. Přihlášku pro ty, kteří se chtějí přihlásit jen na část setkání, potvrdíme až po vyčerpání zájmu těch, kteří chtějí být na celé setkání. Vzhledem k velkému zájmu o toto setkání se vám však může stát, že po vyčerpání kapacity budovy, místo vás upřednostníme někoho, kdo bude chtít jet na celé setkání.

 

Přihlášování:

 

Vzhledem k obrovskému zájmu o naše setkání, kdy ale není možné překročit maximální kapacitu 52 účastníků, budeme dle rozhodnutí Rady SR zohledňovat jak určitý poměr účastníků věkových i táborových skupin (běhů), tak podíl vedoucích a zajišťujících osob. Proto bude potvrzení účasti na setkání zasláno až s určitým odstupem, a podání přihlášky na setkání nemusí znamenat její automatické potvrzení. Naší snahou je zajistit účast širšímu spektru zájemců. Děkujeme za pochopení.

Kapacita setkání je omezena na 50 táborníků a vedoucích a na 4 osoby zajišťovacího personálu. Kapacitu nelze překročt! Přednost mají osoby s účastí na celém setkání.

 

Jak se mám přihlásit?

Přihlásit se můžeš zde přes internetový formulář. Pozor, kapacita setkání je omezena na 50 osob, tak neváhej a přihlas se zavčas!!!


 

Něco pro inspiraci - fotky z Podziimního listí 2016:

 

 

DSCN6606