Zářijová Brigáda 2021

3. září 2021 od 16:04 — 5. září 2021 do 16:04
Místo: Samota Amerika - Klášterec nad Orlicí

Krátké pracovní setkání na Americe.

Kdy se koná zářijovka?

Letošní zářijovka se koná od pátečního večera 3.9. do nedělního odpoledne 5.9..

Co se na zářijovce bude dít?

Zářijovka je pracovní setkání, na kterém se sice hodně pracuje, ale které přináší také hodně Radosti a posílení našich krásných vztahů. Zaklízí se areál po letních táborech, připravuje se objekt na zimu, chystáme dřevo, uklízí se a dělají další potřebné věci.

Kdo se může zúčastnit?

Každý může s chutí přiložit ruku k dílu. Na zářijovku jezdí táborníci, rodiče s dětmi, tatínci, maminky, kamarádi rodičů i dětí. Každého rádi uvidíme a s otevřenou náručí přivítáme. Pro naplánování prací i stravy ale potřebujeme vaše přihlášení s upřesněním příjezdu a odjezdu v poznámce.

Jak se tam dostat - doprava ?

Sledujte aktuální informace o dopravě, které budeme postupně uveřejňovat!!!

Můžete přijet vlastní dopravou, či jet společně s dalšími vlakem z Brna, pro malý počet účastníků a roztříštěnost odjezdů a příjezdů je doprava jen koordinovaná.

Doprava TAM - sledujte aktuality: sraz 16.25 v Brně hl.n. ve vstupním vestibulu, dopravu koordinuje Jan František Levíček (tel. 603279588), odjezd z Brna 16.42, přestup v Ústí n.Orl. a odjezd do Letohradu 18.42, kde objednaný autobus do Klášterce odjíždí z Letohradu 19.10. V Klášterci u pily budeme čekat a odvezeme baťohy na Ameriku.

Doprava ZPĚT: dopravu koordinuje Jan František Levíček (tel. 603279588), odjezd z Klášterce cca 14.00, příjezd do Brna hl.n. 17.01.

Ke společné dopravě je možné se připojit kdekoliv po cestě.

Jak se mám přihlásit?

Přihlaste se zde přes internetový formulář.

Kdy budeme pracovat?

Hlavním pracovním dnem je sobota. Předpokládáme, že pracovní zápolení zahájíme po snídani nástupem cca v 8.30. Předpokládané ukončení prací večer okolo sedmé hodiny večeří. V něděli ještě doděláme některé rozdělané práce a odjedeme domů.

Kolik to bude stát?

Příspěvek na setkání je dobrovolný a necháme jej na každém z vás.

Na koho se můžu obracet v případě dotazů?

Všechny vaše dotazy vám rád zodpoví Vít Viki Kubíček (606 702 621).