Galerie 2015

V úvodu chceme poděkovat všem maminkám, tatínkům, babičkám i tetičkám, kamarádkám a kamarádům, že společně s námi pomohli vytvořit na táboře atmosféru, díky níž byly děti odtrženy od "reality". Bez mobilních telefonů proběhl tábor v naprostém pořádku a dopisy dělaly radost velikou!! O to více jsme se snažili zachycovat momenty skrze fotky a videa. Omlouváme se zpětně za nedodání fotek v průběhu druhého týdne, z technických důvodů to nebylo možné jinak. 

VIDEO

Kliknutím na fotku navštivte náš YouTube kanál, kde postupně nahrajeme nová videa sestříhaná ze záběrů táborníků i vedoucích. Upozornění: díky autorským právům je možné, že tato videa nebudou být moci přehrána na mobilních zařízeních.

Kritérko

Kritérko

Olympiáda

Olympiáda

Pouť

Pouť

Odvaha

Kritérko

Přeplouvání Gibraltaru

Kritérko

VŠE POHROMADĚ

Kritérko

FOTO

Kliknutím na fotku rozkliknete fotogalerii z konkrétního dne. Rádi jsme zachytili vaše děti při nejen sportovních aktivitách.

1. den

1.den

2. den

2.den

3. den

3.den

4. den

4.den

5. den

5.den

6. den

6.den

7. den

7.den

8. den

8.den

9. den

9.den

 

10. den

10.den

 

11. den

11.den

 

12. den

12.den

 

 

13. den

13.den

 

14. den

14.den

 

15. den

 

 15.den

     

 

DRUŽINKY

DRUŽINKY

 

Pro rodiče i vedoucí s radostí nafotily, protřídily, upravily, připravily a na web pověsily: Marie Schnirchová, Káťa Blížkovská, Sany Vinklerová a Peťa Holíková. Svoje připomínky, poznámky a slova obdivu :) můžete psát na mail holikova.peta@gmail.com. Zprávu si předáme. A už teď se těšíme na příští rok, až vám opět budou moci být přenášeny horké obrazové zprávy přímo z dění na táboře!