Kronika Jitřenky 2018

Podívejte se jak se nám dařilo na Jitřence.

Farewell Jitřence 2018

Farewell Jitřence 2018

20. 8. 2018

Jitřenka skončila. Na hřbetech našich koní jsme společně s Brím, Šastou, Aravis a Hwin urazili pořádný kus cesty a zažili všelijaká dobrodružství. Děti už jsou zpět u svých rodičů, ale s vedoucími stejně budeme říkat: „Naše děti tohle a naše děti tamto...“ A určitě bude na co vzpomínat.

Perličky na dně

Perličky na dně

17. 8. 2018

Máme se skvěle. Díky za dopisy. Už to dotáhneme. Díky těm, kdo se nahlásili, že přijdou pomoct bourat.

K organizaci závěrečné soboty

K organizaci závěrečné soboty

15. 8. 2018

V sobotu 18.8.2018 končí Jitřenka a to znamená balení, bourání stanů, závěrečný nástup, loučení a odjezd domů.  Když půjde vše hladce, bude to stejně, jako loni. Tedy….

Pondělí

Pondělí

13. 8. 2018

Pozdrav Jitřenky, dnešního dne výletové.

Jitřenka začala

Jitřenka začala

11. 8. 2018

Na osmdesát táborníků, sbor odhodlaných vedoucích letos omlazený, zkušený tým technického personálu. Ti všichni se zas sešli pod jitřenkovou vlajkou a po roce začíná běh pro naše nejmenší, znovu s narnijským příběhem.