Vánoční setkání 2017/2018

28. prosince 2017 — 2. ledna 2018
Místo: Samota Amerika

Vánoční setkání plné her a zimních radovánek pro děti starší 12 let.

 

Vánoční setkání je prázdninová akce na Americe určená pro všechny táborníky starší 12 let. Může ale přijet i ten, kdo třeba na táboře nikdy nebyl. Na setkání zažijete spoustu zábavy, budeme hrát hry venku i vevnitř, budeme se společně modlit a slavit vánoční liturgii a oslavíme také konec kalendářního roku 2017 a začátek roku 2018.

 

Začátek:

Setkání začne ve čtvrtek 28.12. v 18:00.

Konec:

Rozloučíme se v úterý 2.1. kolem jedné hodiny (do školy se jde až ve středu 3.1).

Doprava (bude upřesněna, sledujte aktuální stav):

Společná doprava z Brna vlakem bude zajištěna pravděpodobně takto: Sraz na hlavním nádraží v Brně bude ve středu 28.12. v 14:30. Kdo pojedete na společnou jízdenku, přijďte včas. Pojedeme vlakem v 14:55 do Ústí nad Orlicí (průjezd Českou Třebovou v 16:13), odkud v 16:41 pojedeme do Letohradu, kam bychom měli přijet v 16:59. Odtud se na Ameriku dostaneme objednaným autobusem.

Zpět pojedeme objednaným autobusem ve 14:00 z Klášterce do Letohradu, odkud pokračujeme vlakem ve 15:02 do Ústí nad Orlicí a z Ústí v 15:41 vlakem Rx 869 Špilberk (průjezd Českou Třebovou v 15:50) dále na Brno kam bychom měli dorazit v 17:03.

Vedoucí dopravy: Denis Kozel Novotný (tel. 732 258 092).

Cena:

Cena pro účastníky celého setkání (28.12.-2.1.) je 700,- Kč. Kdo pojede z Brna 28.12. společnou dopravou na Ameriku, zaplatí navíc 150,- Kč jako příspěvek na hromadnou jízdenku TAM. Cestu zpět a individuální příjezdy a odjezdy si platí každý sám (společný autobus Letohrad-Klášterec či zpět 50,-Kč). 

Všichni, kteří by náhodou přijeli později, by měli počítat s tím, že není možné abychom jim zajistili odvoz z Klášterce, či odjinud na Ameriku.

Účastníci, kteří nebudou přítomni celému setkání, zaplatí za pobyt 160,- Kč/den kromě silvestrovské noci, která stojí 250,- Kč.

 Můžu na setkání přijet později a odjet dřív?

Jakékoliv požadavky stran kratší účasti na setkání, musíte uvést v přihlášce a domluvit se s Vikim. Přihlášku pro ty, kteří se chtějí přihlásit jen na část setkání, potvrdíme až po vyčerpání zájmu těch, kteří chtějí být na celé setkání. Vzhledem k velkému zájmu o toto setkání se vám však může stát, že po vyčerpání kapacity budovy, místo vás upřednostníme někoho, kdo bude chtít jet na celé setkání.

Co s sebou:

Převezte si teplé oblečení na ven, i do budovy, spacák, přezuvky a prosíme i o cukroví na společný stůl.

Stejně tak námět na Silvestrovskou scénku pro pobavení sebe i ostatních.

Pravděpodobně bude potřeba i teplý ručník, uvidíme, zda stihneme mít všechny sprchy v budově zrekonstruované a nebudeme se sprcovat ve venkovních sprchách, jako o Podzimkách.

Kontakt a vedoucí setkání:

Vedoucím setkání je Karel Beránek (mumlajs@centrum.cz), garant akce Vojtěch Drápal (v.drapal@email.cz ).

Přihlášení (již bylo uzavřeno, kapacita naplněna):

Přihlašovat se můžete již teď zde. Kapacita setkání je omezena na 52 osob. Kapacitu nelze překročt! Přednost mají osoby s účastí na celém setkání.

 

K 11.11. dopoledne (ráno 10.11. bylo přihlašování otevřeno) již přihlášeno 52 osob - přihlašování již bylo uzavřeno:

Viki, Lišák, Barča C., Kuba N., Filda N., Brandon, Pišta, Wiki W., Klárka P., Maruška P., Kristina + Kuba J., Petr S., Bětka + Terka V., Marťa B., Inka G., Anežka O., Žralok, Honza V., Sára a Sofie B., Ben S., Cecilka K., Lída P., Vojta Š., Štěpán K., Kuba+Barča+Kryštof K., Michal+Terka+Anička P., Ester V., Martin S., Mates K., Vojta K., Ráďa + Martin + Verča Š., Sam, Lída H., Anička + Honza K., Kuba + Terka S., Miriam V., Verča K., Peťa R., Anička R., Terka K., Áďa C., kapacita již byla vyčerpána, přihlašování je již uzavřeno!

 

 

Jak jsme se měli na Vánočním setkání loni: