Pololetky 2019

31. ledna 2019 — 3. února 2019
Místo: Samota Amerika

Pololetní prázdniny na Americe pro děti od 12 let.

Začátek:

Sejdeme se na Americe ve čtvrtek 31.1.2018 mezi 19. a 20. hodinou.

Konec:

Domů se rozejdeme v neděli 3.2.2018 po obědě.

Vedoucí setkání a kontakt:

Vedoucím setkání je Jáchym ( 88vvQMQBVvbjcL7%ff )

Na co se můžeš těšit:

Na nové i staré přátele, skvělé společenství, zábavu, hry, pokud bude hodně sněhu tak i na nějaké ty zimní radovánky, na společnou modlitbu a slavení liturgie, společné zpívání a na mnoho a mnoho dalšího.

Doprava:

TAM: Můžeš se připojit ke skupině společné dopravy z Brna, nebo přijet vlastní dopravou. Ke společné dopravě je možné se připojit kdekoliv po cestě. My, kteří vyrážíme z Brna, se ve čtvrtek 1.2. sejdeme pravděpodobně v 16:35 (sledujte aktuální informace na webu) na hlavním nádraží vpravo od hlavního vchodu. Pojedeme vlakem Rx 862 Svitava v 16:52 z Brna, v Ústí nad Orlicí přestoupíme na vlak v 18:42 do Letohradu, odkud pojedeme (v 19.05) pravděpodobně objednaným autobusem do Klášterce k pile.

ZPĚT: Zpátky budeme odjíždět v neděli 4.2. patrně objednaným autobusem ve 14.15 od pily Fiedler v Klášterci směrem do Letohradu, odkud 15.02 odjížíme do Ústí na Orlicí, odkud pokračujeme v 15.41 vlakem Rx 869 Špilberk směrem na Brno. Příjezd do Brna hl. n. 17.03.

 

Dopravu vede: bude upřesněno (tel.)

 

Pokud plánujete přijet kdykoliv jindy než ve společném čase příjezdu, počítejte s tím, že není možné pro vás jezdit na autobus. Cestu na ameriku musíte zvládnout pěšky i se zavazadly.

 

Cena setkání:

Cena pro účastníky celého setkání je 450,- Kč. Kdo pojede z Brna společnou dopravou na Ameriku, zaplatí navíc 100,- Kč jako příspěvek na hromadnou jízdenku. Cestu zpět obdobně (mimo hromadný autobus do Letohradu),  individuální příjezdy a odjezdy si platí každý sám, nebo dle podmínek hromadné dopravy. 

Účastníci, kteří nebudou přítomni celému setkání, zaplatí za pobyt  180,- Kč/den.

Co s sebou:

Nezapomeňte si s sebou vzít teplé oblečení na ven, dále oblečení a přezuvky do chalupy, spacák, pokud můžete, přivezte i nějakou buchtu na společný stůl. Od pily na Ameriku půjdete ve sněhu, takže se na to odpovídajícím způsobem připravte.

Jak se můžu přihlásit:

Pro přihlášení musíš vyplnit tento formulář, kapacita setkání je 52 osob. Přednost mají osoby s účastí na celém setkání.

Přihlásit se mohou děti nad 12 let, nebo mladší po domluvě s Vikim.

 

Vzhledem k obrovskému zájmu o naše setkání, kdy ale není možné překročit maximální kapacitu 52 účastníků, budeme dle rozhodnutí Rady SR zohledňovat jak určitý poměr účastníků věkových i táborových skupin, tak podíl vedoucích a zajišťujících osob. Určitou přednost pro přihlášení budou mít ti, kteří nemohli jet (nebyla jim potvrzena přihláška) na Vánoční setkání. Proto bude potvrzení účasti na setkání zasláno až s určitým odstupem, a podání přihlášky na setkání nemusí znamenat její automatické potvrzení. Naší snahou je zajistit účast širšímu spektru zájemců. Děkujeme za pochopení.

 

Na setkání se s vámi těší Jáchym, Igi, Viki a další ....

 

Podívej se, jak jsme se měli na Pololetkách 2018:

DSCN9820

Podívej se, jak jsme se měli na Pololetkách 2017:

 

DSCN8848

 

DSCN9317

Podívej se, jak jsme se měli na Pololetkách 2016:

DSCN6243