Pololetky 2019

31. ledna 2019 — 3. února 2019
Místo: Samota Amerika

Pololetní prázdniny na Americe pro děti od 12 let.

Začátek:

Sejdeme se na Americe ve čtvrtek 31.1.2019 mezi 19. a 20. hodinou.

Konec:

Domů se rozejdeme v neděli 3.2.2019 po obědě.

Vedoucí setkání a kontakt:

Vedoucím setkání je Jáchym ( 88vvQMQBVvbjcL7%ff )

Na co se můžeš těšit:

Pololetky 2019 budou tentokrát v zajetí sněhových závějí. Sníh kam se podíváš. Těšit se ale můžeš na nové i staré přátele, skvělé společenství, zábavu, hry, nějaké ty zimní radovánky, na společnou modlitbu, společné zpívání a na mnoho a mnoho dalšího.

Doprava:

TAM: Můžeš se připojit ke skupině společné dopravy z Brna, nebo přijet vlastní dopravou. Ke společné dopravě je možné se připojit kdekoliv po cestě. Ti, kteří vyráží z Brna, se ve čtvrtek 31.1. sejdou v 16:35 (sledujte aktuální informace na webu) na hlavním nádraží vpravo od hlavního vchodu. Pojedete vlakem Rx 862 Svitava v 16:53 z Brna, v Ústí nad Orlicí přestoupíme na vlak v 18:42 do Letohradu, odkud pojedeme (v 19.00) objednaným autobusem do Klášterce k pile.

ZPĚT: Zpátky budeme odjíždět v neděli 3.2. patrně objednaným autobusem ve 14.15 od pily Fiedler v Klášterci směrem do Letohradu, odkud 15.02 odjížíme do Ústí na Orlicí, odkud pokračujeme v 15.37 vlakem Rx 869 Svitava směrem na Brno. Příjezd do Brna hl. n. 17.03.

 

Dopravu vede: Sam Samuel Štěpán (tel. 731 368 686)

 

Pokud plánujete přijet kdykoliv jindy než ve společném čase příjezdu, počítejte s tím, že není možné pro vás kamkoliv jezdit. Cestu na ameriku musíte zvládnout pěšky i se zavazadly až na Ameriku.

 

Cena setkání:

Cena pro účastníky celého setkání je 450,- Kč. Kdo pojede z Brna společnou dopravou na Ameriku, zaplatí navíc 100,- Kč jako příspěvek na hromadnou jízdenku TAM. Cestu ZPĚT obdobně (mimo hromadný autobus do Letohradu),  individuální příjezdy a odjezdy si platí každý sám, nebo dle podmínek hromadné dopravy. 

Účastníci, kteří nebudou přítomni celému setkání, zaplatí za pobyt  180,- Kč/den.

Co s sebou:

Nezapomeňte si s sebou vzít teplé oblečení na ven, dále oblečení a přezuvky do chalupy, spacák, pokud můžete, přivezte i nějakou buchtu na společný stůl. Od pily na Ameriku půjdete ve sněhu, takže se na to odpovídajícím způsobem připravte.

POZOR: Vzhledem k vysoké sněhové pokrývce na Americe si vemte na venkovní pobyt alespoň dvoje uzavřené boty, aby se vám sníh nedostával shora do bot!! Také nezapomeňte na alespoň dva až tři páry teplých ponožek a odpovídající nepromokavé oblečení. Podmínky jsou opravdu bojové a cesta na Ameriku v hlubokém sněhu je velmi namáhavá. Zavazadlo si volte na záda, je velmi problematické nést cokoliv v ruce, místy je nutné jít víc než po pás ve sněhu a přes cestu leží přelámané stromy !!!

Jak se můžu přihlásit:

Pro přihlášení musíš vyplnit tento formulář, kapacita setkání je 52 osob. Přednost mají osoby s účastí na celém setkání.

Přihlásit se mohou děti nad 12 let, nebo mladší po domluvě s Vikim.

 

Vzhledem k obrovskému zájmu o naše setkání, kdy ale není možné překročit maximální kapacitu 52 účastníků, budeme dle rozhodnutí Rady SR zohledňovat jak určitý poměr účastníků věkových i táborových skupin, tak podíl vedoucích a zajišťujících osob. Určitou přednost pro přihlášení budou mít ti, kteří nemohli jet (nebyla jim potvrzena přihláška) na Vánoční setkání. Proto bude potvrzení účasti na setkání zasláno až s určitým odstupem, a podání přihlášky na setkání nemusí znamenat její automatické potvrzení. Naší snahou je zajistit účast širšímu spektru zájemců. Děkujeme za pochopení.

 

Na setkání se s vámi těší Jáchym, Igi, Viki a další ....

 

Na setkání jsou přihlášeni:

Viki, Jáchym, Mates, Tonda St., Rebeka, Wiki, Pišta, Kuba N., Brandon, Marťa B., Honza a Josef L., Anežka O., Inka, Jindra P., Marťa a Hanka a Jirka K., trimr, Klarka a Maruska P., Tom K., Bára M., Klárka Ch., Pompo, Terka a Bětka V., Anežka Š., Kuba a Štěpán Š., Agi a Igi, Zuzka B., Barča Kv., Maruška Š., Káťa a Bára N.,  Markéta Š., Andy, Klárka a Martin Sk., Honza Š., Sam, Anet, Jonáš, Anežka St., Terka S., Kája L., Anička R., David A., Anička R., Kuba T., Hanďa T., Anička a Honza K., Vojta J., Pavel C., Terka a Magda W., Jura, Pavlík

 

Podívej se, jak jsme se měli na Pololetkách 2018:

DSCN9820

Podívej se, jak jsme se měli na Pololetkách 2017:

 

DSCN8848

 

DSCN9317

Podívej se, jak jsme se měli na Pololetkách 2016:

DSCN6243