Pololetky 2018

1. února 2018 — 4. února 2018
Místo: Samota Amerika

Prázdninové setkání na Americe pro děti od 12 let.

Začátek:

Sejdeme se na Americe ve čtvrtek 1.2.2018 mezi 19. a 20. hodinou.

Konec:

Domů se rozejdeme v neděli 4.2.2018 po obědě.

Na co se můžeš těšit:

Na nové i staré přátele, skvělé společenství, zábavu, hry, pokud bude hodně sněhu tak i na nějaké ty zimní radovánky, na společnou modlitbu a slavení liturgie, společné zpívání a na mnoho a mnoho dalšího.

Doprava:

TAM: Můžeš se připojit ke skupině společné dopravy z Brna, nebo přijet vlastní dopravou. Ke společné dopravě je možné se připojit kdekoliv po cestě. My, kteří vyrážíme z Brna, se ve čtvrtek 1.2. sejdeme v 16:35 na hlavním nádraží vpravo od hlavního vchodu. Pojedeme vlakem Rx 862 Jiří Bouda v 16:55 z Brna, v Ústí nad Orlicí přestoupíme na vlak v 18:48 do Letohradu, odkud pojedeme (v 19.08) objednaným autobusem do Klášterce k pile.

ZPĚT: Zpátky budeme odjíždět v neděli 4.2. patrně objednaným autobusem ve 14.15 od pily Fiedler v Klášterci směrem do Letohradu, odkud 15.02 odjížíme do Ústí na Orlicí, odkud pokračujeme v 15.41 vlakem Rx 869 Špilberk směrem na Brno. Příjezd do Brna hl. n. 17.03.

 

Dopravu vede: změna - Denis Kozel Novotný (tel.732 258 092))

 

Pokud plánujete přijet kdykoliv jindy než ve společném čase příjezdu, počítejte s tím, že není možné pro vás jezdit na autobus. Cestu na ameriku musíte zvládnout pěšky i se zavazadly, příjezd je možný jen k pile.

 

Cena setkání:

Cena pro účastníky celého setkání je 450,- Kč. Kdo pojede z Brna společnou dopravou na Ameriku, zaplatí navíc 150,- Kč jako příspěvek na hromadnou jízdenku. Cestu zpět (mimo hromadný autobus do Letohradu) a individuální příjezdy a odjezdy si platí každý sám, nebo dle podmínek hromadné dopravy. 

Účastníci, kteří nebudou přítomni celému setkání, zaplatí za pobyt  170,- Kč/den.

Co s sebou:

Nezapomeňte si s sebou vzít teplé oblečení na ven, dále oblečení a přezuvky do chalupy, spacák, pokud můžete, přivezte i nějakou buchtu na společný stůl. Od pily na Ameriku půjdete ve sněhu, takže se na to odpovídajícím způsobem připravte.

Jak se můžu přihlásit:

Pro přihlášení musíš vyplnit tento formulář, kapacita setkání je 52 osob. Přihlásit se mohou děti nad 12 let, nebo mladší po domluvě s Vikim.

Vedoucí setkání a kontakt:

Vedoucím setkání je IGI (Ondřej Hnízda - ondrej.hnizda@seznam.cz)

 

V současné době jsou přihlášení - 3.1. odpoledne 52 osob - přihlašování již bylo uzavřeno:

Viki, Lišák, Bětka a Terka V., Inka, Jindra P., Igi, Agi, Terka S., Kozel, Jirka + Hanča K., Janča S., Anežka S., Wiki W., Terka K., Matouš Ch., Káťa a Barča N., Hanka T., Pišta, Brandon, Marťa B., Anežka O., Terka a Magda W., Zuzka B., Eliška J., Mates P., Filda a Kuba N., Bowles N., Pepa H., Martin S., Barča K., Kája B., Kuba S., Lucka W., Tom K., Timon L., David A., Vojta J., Anička + Jan K., Honzík Pt., Maruška P., Magda a Anička St., Pavel H., Kája L., Bětka Ch.

 

Podívej se, jak jsme se měli na Pololetkách 2017:

 

DSCN8848

 

DSCN9317

Podívej se, jak jsme se měli na Pololetkách 2016:

DSCN6243