Podzimní listí 2018

26. října 2018 — 30. října 2018
Místo: Samota Amerika

Amerika zalitá barvami podzimu.

Pro koho?

Pro všechny děti a mládež od 12 let. Pokud by chtěl jet i někdo mladší, je potřeba to individuálně domluvit s vedoucím setkání nebo kontaktujte Vikiho (tel. 606 702 621).

Kdo setkání vede?

Setkání vedou Klárka Pecháčková a Martin Skalický.

Co se tam bude dít?

Čeká vás bohatý program. Budeme hrát hry, chodit na výlety, zpívat, určitě si vyrobíme něco pěkného. Budeme také společně slavit mše svaté, modlit se. Strávíme několik krásných dní v podzimní pohádkové krajině obklopeni novými i starými kamarády. Kromě toho všeho se můžete těšit na mnohá další překvapení :-).

Co si mám vzít s sebou?

Určitě nezapoměň na spacák, přezůvky, pyžamo, něco na převlečení do chalupy, oblečení na ven podle počasí a počítat i s deštivou variantou. Pokud můžeš, přivez i nějakou buchtu na společný stůl.

Jak můžu přijet?

Můžeš se připojit ke skupině společné dopravy z Brna, nebo přijet vlastní dopravou. Ke společné dopravě je možné se připojit kdekoliv po cestě. My, kteří vyrážíme z Brna, se sejdeme v pátek v 16:35 na hlavním nádraží vpravo od hlavního vchodu. Pojedeme vlakem R862 Bouda v 16:55 z Brna, v Ústí nad Orlicí přestoupíme na vlak v 18:48 do Letohradu, odkud pojedeme (v 19.15) objednaným autobusem do Klášterce.
Dopravu vede: Petr Schnirch (tel. 604 392 915)

Zpátky budeme odjíždět v úterý 30.10. objednaným autobusem ve 14.30 od pily Fiedler v Klášterci směrem do Letohradu. Příjezd do Brna hl. n. 17.02.

 

Co mě to bude stát?

Kromě čtyř dnů prázdnin ještě účastnický poplatek 560,- Kč a peníze na cestu tam a zpět (z Brna každá cesta cca 120 - 150,- podle počtu lidí na hromadné jízdence).

Jak se mám přihlásit?

Přihlásit se můžeš zde přes internetový formulář. Pozor, kapacita setkání je omezena na 52 osob, tak neváhej a přihlas se zavčas!!! Přihlašování již bylo uzavřeno pro přeplnění kapacity setkání!!!

Počet přihlašovaných na podzimky, pro tradičně obrovský zájem o toto setkání, již byl o mnoho osob překročen, takže bude nutné udělat redukci přihlášených dle přihlašovacího času. Z tohoto důvodu již není a nebude možné se na Podzimky přihlásit. Ubytovací kapacity nejsou nafukovací, i nás tato situace velmi mrzí. Děkujeme za pochopení.

 

V současné době jsou přihlášeni: Vypíšeme později po nutném zařazení vedoucích a posouzení kapacity setkání, patrně až během víkendu. Pak teprve budou potvrzovány přihlášky. Děkujeme za pochopení.

 

 

 

DSCN6606DSCN5387