Podzimky 2019

25. října 2019 od 18:13 — 29. října 2019 do 13:13
Místo: Samota Amerika

Podzimní listí 2019 určené pro táborníky nad 12 let a vedoucí.

Pro koho?

Pro všechny děti a mládež od 12 let. Pokud by chtěl jet i někdo mladší, je potřeba to individuálně domluvit s vedoucím setkání nebo kontaktujte Vikiho (tel. 606 702 621).

Kdo setkání vede?

Setkání vedou Klárka Pecháčková (kpechajda@seznam.cz) a Pavel Cejnek.

Co se tam bude dít?

Čeká vás bohatý program. Budeme hrát hry, chodit na výlety, zpívat, určitě si vyrobíme něco pěkného. Budeme také společně slavit mše svaté, modlit se. Strávíme několik krásných dní v podzimní pohádkové krajině obklopeni novými i starými kamarády. Kromě toho všeho se můžete těšit na mnohá další překvapení :-).

Co si mám vzít s sebou?

Určitě nezapoměň na spacák, přezůvky, pyžamo, něco na převlečení do chalupy, oblečení na ven podle počasí a počítat i s deštivou variantou. Pokud můžeš, přivez i nějakou buchtu na společný stůl.

Jak můžu přijet?

Můžeš se připojit ke skupině společné dopravy z Brna, nebo přijet vlastní dopravou. Ke společné dopravě je možné se připojit kdekoliv po cestě. Ti, kteří pojedou hromadnou dopravou z Brna, se sejdou v pátek 25.10. v 16:30 na hlavním nádraží v Brně vpravo od hlavního vchodu. Pojedou vlakem R862 Svitava v 16:53 z Brna, v Ústí nad Orlicí přestoupí na vlak v 18:42 do Letohradu, odkud pojedou (v 19.15) objednaným autobusem do Klášterce.

Dopravu vede: Tereza Rebeka Heinrichová (tel. 732 684 284)

Zpátky budeme odjíždět v úterý 29.10. objednaným autobusem ve 14.15 od pily Fiedler v Klášterci směrem do Letohradu. Příjezd do Brna hl. n. 17.03.

 

Co mě to bude stát?

Kromě čtyř dnů prázdnin ještě účastnický poplatek 600,- Kč a peníze na cestu tam a zpět (z Brna nebo do Brna hromadná doprava každá cesta cca 100,- kdo přistoupí do hromadného autobusu 50,-).

 

 Můžu na setkání přijet později či odjet dřív?

 

Jakékoliv požadavky stran kratší účasti na setkání, musíte uvést v přihlášce a domluvit se s Vikim. Přihlášku pro ty, kteří se chtějí přihlásit jen na část setkání, potvrdíme až po vyčerpání zájmu těch, kteří chtějí být na celé setkání. Vzhledem k velkému zájmu o toto setkání se vám však může stát, že po vyčerpání kapacity budovy, místo vás upřednostníme někoho, kdo bude chtít jet na celé setkání.

 

Přihlášování:

 

Vzhledem k obrovskému zájmu o naše setkání, kdy ale není možné překročit maximální kapacitu 52 účastníků, budeme dle rozhodnutí Rady SR zohledňovat jak určitý poměr účastníků věkových i táborových skupin, tak podíl vedoucích a zajišťujících osob. Proto bude potvrzení účasti na setkání zasláno až s určitým odstupem, a podání přihlášky na setkání nemusí znamenat její automatické potvrzení. Naší snahou je zajistit účast širšímu spektru zájemců. Děkujeme za pochopení.

Kapacita setkání je omezena na 52 osob. Kapacitu nelze překročt! Přednost mají osoby s účastí na celém setkání.

 

Jak se mám přihlásit?

Přihlásit se můžeš zde přes internetový formulář. Pozor, kapacita setkání je omezena na 52 osob, tak neváhej a přihlas se zavčas!!!


 

V současné době jsou přihlášeni: Vypíšeme později po nutném zařazení vedoucích a posouzení kapacity setkání. Pak teprve budou potvrzovány ostatní přihlášky. Děkujeme za pochopení.

 

 

 

DSCN6606DSCN5387